Regulamin

Zasady dodawania treści na trendowaci.com

Jesteś odpowiedzialny za publikowane treści

Ludzie używają przycisków udostępniania treści rodzinie i znajomym. Pamiętaj, że ponosisz wyłączną odpowiedzialność za publikowane przez Ciebie treści, w tym także za muzykę, która zawiera się w tych treściach. Żadne z tych warunków nie stanowi żadnej autoryzacji przez nas w związku z jakimkolwiek wykorzystaniem muzyki w dowolnym z naszych Produktów.

  1. Treść artykułu musi być unikalna; artykuł nie może być treścią, która była już wcześniej publikowana gdziekolwiek w Internecie.
  2. Artykuł musi być opatrzony zdjęciem (ikoną wpisu) o szerokości min. … pikseli.
  3. Artykuł powinien być napisany poprawną polszczyzną, podzielony na akapity oraz opatrzony śródtytułami (jeżeli jest to zasadne).
  4. Artykuł nie może mieć charakteru reklamowego.
  5. Administratorzy strony www.trendowaci.com mogą zmienić kategorię wybranego wpisu lub usunąć wpis bez podania przyczyny.

Pozostałe informacje i zasady linkowania

  1. Każdy artykuł jest przypisany do danego konta użytkownika. Konto może reprezentować osobę fizyczną (ucznia, studenta, eksperta, emeryta).
  2. Docelowo wszystkie artykuły dodane przez felietonistów będą wstępnie zamieszczane w kategorii „Wszystkie wpisy”.
  3. Dopuszcza się wstawianie linków do wpisu, jednak wyłącznie umotywowanym kontekście, np. podając link do artykułu, gdzie dany temat został szerzej omówiony.